8R Steel Alive Challenge 2022, Bydgoszcz

Celność… Szybkość.. Opanowanie… Wiedza… – podejmij wyzwanie!

8R – Ósma Rangers zaprasza na pierwsze w Polsce zawody airsoftowe w strzelectwie dynamicznym przy użyciu celów reaktywnych  Steel Alive z elementami wysiłku fizycznego oraz udzielania pierwszej pomocy. 

Wydarzenie odbędzie się 23 kwietnia 2022 roku w Bydgoszczy i adresowane jest do szerokiej rzeszy użytkowników replik ASG, którzy chcą się sprawdzić w konkurencjach sportowych. Nie ma znaczenia, czy jesteś początkujący czy zaawansowany milsimowiec, jeśli masz ukończone 16 lat, liczyć się będą indywidualne umiejętności strzeleckie, opanowanie swojego sprzętu i wiedza z zakresu pierwszej pomocy.

Stawiamy wyzwanie, a uczestnicy będą musieli zmierzyć się z 5 konkurencjami strzelectwa dynamicznego, sprawdzić własną kondycję oraz odporność na stres. Wszystko punktowane przez sędziów (w tym  zaproszonych gości: Zachara, ekipę Steel Alive)

Partnerami wydarzenia są:

Firma Steel Alive będąca producentem inteligentnych celów strzeleckich wykorzystywanych w strzelaniu z broni palnej oraz ASGZachar Training Group

Zachar Training Group prowadzona przez byłego żołnierza wojsk specjalnych i zajmująca się przygotowywaniem chętnych do selekcji wojsk specjalnych. Wojciech Zacharków będzie sędzią w konkurencji, w której wytrzymałość fizyczna ma kluczowe znaczenie

Firma Next Gen NVG, która dla osób chętnych i przybywających na zawody dzień wcześniej, przygotuje do testów noktowizory własnej produkcji. Będzie można je wypróbować strzelając do interaktywnych celów w nocy 22 kwietnia. 

Nagrody do wyboru dla pierwszych 3 miejsc:

  • zestaw Steel Alive z 3 celami interaktywnymi w wersji ASG
  • replika broni długiej
  • szkolenie strzeleckie z broni krótkiej z Wojtkiem “Zacharem” Zacharków dnia następnego lub dwie konsultacje do selekcji wojsk specjalnych w innym terminie z nim uzgodnionym .

Zapisy otwieramy 16 stycznia w dwóch falach poprzez formularz zgłoszeniowy on-line. Formularz zgłoszeniowy – https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfFpVdZHkoyPkFXII34AB5VxTiK6dWsVFyPAQPj9Fmwk1PgRA/viewform).

Opłaty startowe należy wnieść w terminach jak poniżej, na konto bankowe organizatora otrzymane mailem z potwierdzeniem. Ilość miejsc ograniczona.

Fala 1: do 20/02 opłata startowa 60 zł

Fala 2: do 16/04 opłata startowa 90 zł

Organizator uczestnikom zapewnia m.in.:

– miejsce na polu namiotowy w dniach 22-24/04 wraz toaletami i dostępem do prądu

– wojskową grochówkę i wodę pitną w dniu 23/04 

– dostęp do grilla, paleniska i stołów piknikowych na terenie imprezy

– ubezpieczenie NNW

– zabezpieczenie medyczne

– parking na terenie imprezy 

Regulamin zawodów dostępny jest tutaj – https://docs.google.com/document/d/1jiP9wXyecsZM__t8VWx7D_xLDSQDOAapTQZqI3T0Rdw/edit?usp=sharing

Dalsze szczegóły takie jak opis konkurencji, miejsca zawodów, wskazówki dot. dojazdu, warunki noclegu, zostaną podane w pierwszym tygodniu lutego. 


Wydarzenie FB:  https://www.facebook.com/events/660139825157204/